top of page

Дитячий садочок "Ангелятко"

gsbfb_edited.jpg

22 вересня 2007 року у м. Дрогобичі (Україна) відкрився перший  і єдиний у місті християнський дошкільний заклад – благодійний греко-католицький дитячий садок «Ангелятко». Напевно на то була Божа воля, щоб у будинку під номером 59 на вул. Козловського не переставав лунати дитячий сміх.

З історії відомо, що до війни тут була захоронка, де вихованням дітей займалися римо-католицькі сестри-монахині. За радянських часів до 1989 року у цьому будинку функціонував державний дитячий садок «Пролісок».
Із виходом Української Греко-Католицької церкви з підпілля релігійні громади мали право повернути назад церковне майно. У 1996 році стараннями парафіяльного уряду храму Пресвятої Трійці будинок передано у власність Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. З огляду на потребу забезпечення релігійного виховання з раннього дитинства та брак місць у державних дошкільних закладах Дрогобича, вирішено створити благодійний греко-католицький дитячий садок. Засновниками стали парафія Пресвятої Трійці і Згромадження сестер святого Йосифа ОПДМ. 

Садочок розрахований на 90 осіб, тобто 4 групи.

Відкрили дитячий садок владика Юліян (Вороновський), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, митр. прот. Тарас Гарасимчук, парох парафії Пресвятої Трійці і сестра Емелія Федечко, головна настоятелька сестер згромадження Святого Йосифа ОПДМ.

nfghtrsb.png
Zasnovnyky_z_vladykou.jpg
Офіційний сайт садочка - 
bottom of page