top of page

Братство Української Молоді

парафії Пресвятої Трійці

2019-10-22_11-27-09_991.jpg

Братство Української Молоді (БУМ), що діє при катедральному храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобича було засноване у 2006 році. Поштовхом до створення цієї нової і молодої спільноти у парафії, став молодіжний Собор під гаслом «Молодь у Церкві третього тисячоліття», що проходив у стінах храму Пресвятої Трійці з 13 по 21 травня 2006 року.

Парафіяльна молодь, яка брала активну участь у цьому Соборі, підняла чимало духовних проблем і викликів з якими зустрічаються молоді люди у сучасному світі. Найбільш болючою із них, як показав Собор, є проблема браку уваги, як з боку батьків, так і з боку Церкви. Ще однією проблемою є  небажання чути молодих людей і супроводжувати їх у життєвій мандрівці до зрілості таким чином, щоб через вибір покликання вони змогли відкрити свій план життя і вміли його втілити, активно долучаючись до побудови Церкви й суспільства.

Тому молодь парафії, з благословення пароха митр. прот. Тараса Гарасимчука, вирішила діяти і створила молодіжну спільноту «Братство Української Молоді», презентація якої відбулася 17 грудня 2006р. святом Святого Миколая.

Головною метою спільноти є гуртування молодих людей навколо Церкви і Христа, та залучення їх до християнського життя. Спільнота живе і розвивається через щотижневі зустрічі із священиком-духівником, на яких  обговорюють важливі теми сьогодення, вчаться вибудовувати ієрархію цінностей на основі читання Святого Письма, діляться своїм життєвим досвідом у розв'язанні тих чи інших проблем, обмінюються думками і переживаннями Бога в різних ситуаціях.

Також, наша спільнота старається бути діяльним і корисним у житті парафії. Вони допомагають в організації різноманітних культурно-просвітницьких та духовних заходів, літніх християнських таборів, займаються волонтерською діяльністю, яка спрямована на підтримку і допомогу воїнам української армії в АТО, опікуються Буківським будинком інтернатом, що на Старосамбірщині, тощо.

Членів братства завжди зміцнює спільна молитва, цікаві подорожі у святі місця, спільні святкування різних свят.

Зустрічі з молоддю відбуваються щонеділі о 14.00 год у храмі Пресвятої Трійці в приміщенні катехитичного класу (кабінет №5).

Дорога молоде, хто бажає бути учасником нашої молодіжної християнської спільноти, яка вчиться іти за Христом, відповідаючи на Його поклик, ми з радістю чекаємо на Вас!!!

2019-10-22_11-27-08_235.jpg
bottom of page