top of page

Вітаємо ієрея Івана Сов'яка!


У неділю, 13 вересня, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відслужив Божественну Літургію в Катедральному соборі Пресвятої Трійці в м. Дрогобич. Під час богослужіння єпископ уділив ієрейські свячення диякону Іванові Сов’яку, парафіянину дочірньої громади Самбірської ікони Божої Матері. На завершення літургії архиєрей привітав ієрея Івана і подякував батькам і вихователям, які супроводжували його до Тайни Священства.

Новопоставлений ієрей уділив перше благословення молільникам. У наступну неділю, 20 вересня, о. Іван Сов’як відправив у своєму парафіяльному храмі преміційну літургію.

Парафіяльна спільнота процесійно ввела о. Івана до храму, де його привітали діти. У своєму слові новопоставлений ієрей висловив подяку духовенству та парафіянам за приклад молитовності та спільнотності. На завершення митр. прот. Тарас Гарасимчук, парох парафії, привітав отця Івана і побажав йому бути добрим і святим пастирем. Спільною фотографією та уділенням благословення завершилося преміційне торжество.


Comments


bottom of page